CENTRUM NIERUCHOMOŚCI

ul. Złota 2/Zielony Rynek 4, 87-800 Włocławek, tel/fax +48 54 411 00 47

Wyszukiwanie ofert

O firmie

Centrum Nieruchomości to firma stworzona z myślą o dostarczeniu kompleksowego wsparcia i pomocy w przeprowadzeniu transakcji zakupu, sprzedaży, wynajmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

(hale, magazyny, lokale, kamienice, działki inwestycyjne).

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych..

Centrum Nieruchomości stosuje nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert Klientów, którzy powierzyli firmie sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości. Codziennie rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku włocławskim i ogólnopolskim.

Służymy pomocą przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.
Naszym celem jest dostarczyć nabywcy nieruchomość zgodna z jego gustem i potrzebamiDopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Aby ułatwić naszym Klientom finansowanie zakupu współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty.

Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, developerami, geodetami.

 

Doświadczenie pośredników zapewnia klientom gwarancję stabilności oraz pewność, iż transakcje zawarte za pośrednictwem firmy "Centrum Nieruchomości" przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nadzór nad transakcjami pełni licencjonowany pośrednik -Eugenia Lilia Cieślak licencja zawodowa nr 11322

- wydana przez Ministra Infrastruktury.

 

Transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.